Silver Service 

Silver Service jest firmą świadczącą profesjonalne i kompleksowe usługi sprzątające. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm i osób prywatnych. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywana przez nas praca stała na najwyższym poziomie. Cenimy sobie zadowolenie Klientów. Na rynku działamy od kilku lat, a przez ten czas udało się nam zdobyć cenne doświadczenie i referencje. Swoje usługi wykonujemy na terenie województw śląskiego i małopolskiego.

Nasza oferta obejmuje zakres: mycia witryn i okien na wysokości, obsługi lodowisk, sprzątania firm i lokali usługowych, sprzątanie domów i mieszkań, pielęgnacji terenów zielonych, serwisu domowego, sprzątania placów budowy/remontu, pranie tapicerki meblowej, pranie dywanów i wykładzin, opieki nad obiektami użyteczności publicznej, transport i przeprowadzki, opieki nad miejscami pochówku, odśnieżania, maszynowego polerowania lakieru samochodowego oraz czyszczenia elewacji.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Ceny ustalane są w zależności od zakresu przeprowadzanych czynności oraz wielkości pomieszczenia. Nasza oferta jest konkurencyjna i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów prywatnych i biznesowych. Czas wykonania realizacji jest stały i obliczany na podstawie wielkości wnętrza, w którym wykonywana będzie usługa.

Nasza strona internetowa: http://silver-service.pl/


Informacje kontaktowe
Lokalizacja:   Polska
Region:   Małopolskie
Miasto:   Chrzanów
Telefon:   608 500 101
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 8148 | Nr: #12854
Formularz Kontaktowy


 

Podobne ogłoszenia

KUPIĘ ANTYKI , KUPIĘ STAROCIE - LIKWIDACJA DOMU, MIESZKANIA, WILLI, KOLEKCJI - DOJEŻDŻAM - 603 5

KUPIĘ ANTYKI , KUP...

Polska, Dolnośląskie

Odśnieżanie dachów...

Polska, Podlaskie
KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - PŁACĘ GOTÓWKĄ - DOJEŻDŻAM - ZADZWOŃ !!!

KUPIĘ ANTYKI / STA...

Polska, Dolnośląskie
WYWÓZ GRUZU,WYBURZANIE,Opróznianie mieszkań,piwnic garaży-TANIO!

WYWÓZ GRUZU,WYBURZ...

Polska, Łódzkie
Profesjonalne Sprzątanie Biur w Krakowie Admisfera

Profesjonalne Sprz...

Polska, Małopolskie

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżeli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.