Qgast - wyposażenie gastronomii 

Qgast to firma, która zajmuje się dostarczaniem kompleksowego wyposażenia do miejsc zbiorowego żywienia. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zapewniają fachowe doradztwo w zakresie wyboru sprzętu gastronomicznego. Zajmujemy się również dostawą, montażem i opracowaniem projektu technologicznego zgodnego z obowiązującym wymogami prawnymi.

Nasza firma zapewnia przygotowanie projektu technologicznego, który na życzenie klienta może zostać uzgodniony z Sanepidem. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu i wyposażenia. Zajmujemy się też szkoleniem pracowników w zakresie użytkowania zakupionego sprzętu. Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Ponadto nasza firma świadczy usługi serwisowe. Posiadamy wykwalifikowanych serwisantów oraz dostęp do części do stosowanych na rynku urządzeń gastronomicznych. Nasze usługi serwisowe dostępne są przez cały czas – 24 godziny przez 7 dni w tygodniu (koszt wykonania usługi wyceniany jest indywidualnie).

Nasza strona: http://qgast.pl/


Informacje kontaktowe
Lokalizacja:   Polska
Region:   Małopolskie
Miasto:   Kraków
Telefon:   12 307 24 24
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 3958 | Nr: #12853
Formularz Kontaktowy


 

Podobne ogłoszenia


PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżeli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.